Декоративне покриття

Підкреслює індивідуальність приміщення

Сьогодні в сфері будівництва та декоративного оздоблення штроко використовуються такі декоративні покриття як декоративні штукатурки, штучне каміння тощо, які дозволяють створити власний неповторний стиль, підкреслити індивідуальність Вашого інтер’єру.

Дозволяє експериментувати з фактурами

Декоративні покриття дозволяють сміливо експериментувати з фактурами та кольором. В нас Ви зможете придбати штукатурки з найрізноманітнішими природніми ефектами: під старовину, мрамор, малахіт, граніт, камінь, такі, що імітують казкові зимові візерунки на замерзлому склі, грубу кам’яну поверхню бетону, ракушняк, полірований камінь, скельні та кам’яні зрізи.

Підходить для будь-якого приміщення

Декоративні штукатурки широко використовуються в готелях, ресторанах, у таких приміщеннях як передпокій, кімнати відпочинку, зали очікування, навіть у ваннах та кухнях.

Не шкодить здоров’ю

Декоративні штукатурки, які ми пропонуємо є екологічно чистими, високоякісними, безпечними (не завдають шкоди здоров’ю, не випромінюють радіацію),  інноваційними та довговічними (стійкі до механічних пошкоджень).

Приховує недоліки стін

Декоративне покриття – це справжній подарунок для дизайнерів. Завдяки своїй фуктурі, декоративна штукатурка може приховати різні недоліки стін (кривизну, щілі, тріщини). Якість роботи гарантується професійними майстрами декораторами.

Дуже легко чиститься

Декоративні штукатурки дуже легко чистити. Для чистки достатньо протерти вологою губкою поверхню стіни.

Замовити декоративне покриття
Заповніть форму і ми в самий найближчий час зв'яжемось з Вами