Фарбовані двері

Пропонуємо широкий асортимент екологічно чистих міжкімнатних фарбованих дверей. Фарбовані двері, завдяки шару фарби, надійно захищені від надмірної вологи, грибків та плісняви. За фарбованими дверима легко доглядати, вони прекрасно миються. Такі двері можна встановлювати навіть у ванних кімнатах. Цими своїми перевагами фарбовані двері завоювали довіру у мільйонів покупців.

 

Двері без покриття

Підкреслити витонченість Вашого інтер’єру і бездоганний смак допоможуть міжкімнатні двері із якісно висушеної деревини. Дерев’яні двері без покриття вважаються елітним елементом дизайну.

Шпоновані двері

Пропонуємо Вам широкий вибір найбільш популярних на сьогодні шпонованих дверей. За зовнішнім виглядом вони дуже подібні до елітних дверей. Але фактури та відтінки шпону дозволяють підібрати ідеальний варіант до інтер’єру будь-якого приміщення. До того ж, шпоновані двері значно нижчі за ціновою категорією. Такі двері зберігають свій зовнішній вигляд і характеристики на довгі роки їх експлуатації. Вони стійкі до перепадів вологи та температури і не вимагають особливого догляду.

Двері з ПВХ покриттям

Неабиякою популярністю сьогодні користуються двері з ПВХ покриттям, яке візуально і тактильно нагадує деревину, при цьому коштує значно менше. Такі двері легкі, але водночас стійкі до подряпин та вмятин. Мають дуже привабливу кольорову гамму.