Сонцезахисні системи

Системи відкритого і закритого типу

Сонцезахисні системи відкритого та закритого типу користуються популярністю серед споживачів вже багато років завдяки широкому спектру стильних трендових тканин, з яких їх виготовляють. До того ж вони дуже легко монтуються, зручні в користуванні і є доступними по ціні.

Система "День і ніч"

Особливістю ролет «Дінь і ніч» є тканина, з якої вони виготовляються. Вона ткана з чергуванням прозорих полосок, які пропускають світло, із полосками, які зовсім не пропускають світло. Два шара такої тканини при плавному суміщенні закривають або відкривають ролети. Таким чином регулюється потік світла у приміщення.

Дерев'яні жалюзі

Новинкою серед сонцезахисних систем є жалюзі з натурального дерева. Вони привертають увагу своїм зовнішнім виглядом, який дуже гармонує з меблями в інтер’єрі.

Маркізи

Маркізи дозволяють створити тінь як в середині приміщення так і назовні, не закриваючи краєвид з вікна. Влітку маркізи захищають приміщення від перегріву, що дозволяє зекономити на кондиціонуванні. В екстер’єрі ресторанів і кав’ярень маркізи додають затишної атмосфери.

Терасні системи

Терасні маркізи — це стійкі до вітру системи захисту від сонця, які застосовуються назовні. Вони мають сучасний дизайн і прості в керуванні.

Автоматика

Для більш зручного та комфортного керування будь-яку маркізу можливо моторизувати за допомогою спеціального двигуна. Датчики вітру, сонця та дощу будуть автоматично закривати маркізу.

Замовити сонцезахисну систему
Заповніть форму і ми в самий найближчий час зв'яжемось з Вами