Чому обирають нас?
Власне виробництво
Більше 6 років досвіду
Ми пунктуальні
Комплексний підхід
Розумна ціна
Ми професіонали
Як ми працюємо?
Дізнатись більше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Заявка про замір

Заявку про замір можна залишити у наведеній нижче формі або безпосередньо зв’язатися за вказаним нижче номером телефону. Протягом двох днів наш дизайнер зробить замір.

Замір

Виїзд дизайнера в межах міста здійснюється безкоштовно, за межами міста за договірною ціною.

Розробка ескізу

Ескізи промальовуються в двох варіантах, або від руки, або візуалізація у програмі 3DMAX. Ескіз від руки промальовується безкоштовно, візуалізація коштує 200грн.

Підбір тканин

Підбір тканин здійснюється в 2-3 варіантах. За потреби можливий виїзд на об’єкт.

Зустріч з презентацією

Зустріч з клієнтом може відбуватися на студії, або, за побажанням клієнта, на об’єкті. Разом ми узгоджуємо обраний варіант ескізу та тканин.

Прорахунок

Обраний Вами варіант прораховується Протягом двох днів.

Завдаток

При замовленні завдаток 80% від загальної суми.

Встановлення карнизів

Послуга зі встановлення карнизу може здійснюватися за допомогою нашого майстра, або клієнт може встановити його самостійно. Зазначимо, що вартість встановлення карнизу не входить в суму замовлення. Тому після його встановлення клієнт самостійно розраховується з майстром.

Пошиття замовлення

Після отримання усіх тканин замовлення передається у майстерню. Під контролем дизайнера виконуються усі технологічні процеси.

Термін виконання замовлення обговорюється з клієнтом безпосередньо при зустрічі. Орієнтовно термін виготовлення може бути від двох тижнів до двох місяців, залежно від об’єму необхідних робіт.

Навішування

Навішування може відбуватись як у Хмельницькому так і в інших містах та районах України. На об’єкт ми виїжджаємо із власним інвентарем: прасувальною дошкою, праскою та стремянкою. Навішування може тривати від 2 годин до 2 днів, залежно від об’єму замовлення. Навішування входить у вартість замовлення.

Розрахунок

Після повної здачі замовлення клієнт доплачує решту коштів.

Домовитися про замір
Заповніть форму і ми в найближчий час зв'яжемось з вами