Спеціальна пропозиція для готелів та ресторанів
Наші партнери
ГРК «Колізей»
Готель «Альпін»
Готель «Херіч»
Готель «Горянин»
Ресторан «Транзит»
Готель «Лісний»
Дольче віта
Батьківський поріг
Грибова хата
Тавель
Магія карпат
Ведмежий двір
Парламент
Стара правда
Гуцул хата
Хижки
Коруна
Урочище вишня
Готель Гражда
Готель Гражда
Готель Vilson
Готель Vilson
Ресторан Ренесанс
Ресторан Ренесанс
Готелі та ресторани

Нас часто запитують, чи можливо замовити комплексне текстильне оздоблення для готелю та ресторану. Звичайно! У студії інтер’єру «Provence» можливо все. Вам більше не потрібно ламати голову над кожною деталлю, тому що ми беремо все у свої руки.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

— комплексний підхід, що безперечно заощаджує Ваш час та гроші;

— професійну дизайнерську допомогу у підборі текстилю;

— вчасно виконану роботу;

— якісні вироби за вигідною для Вас ціною;

— приємне спілкування з нашим привітним персоналом.

Нам відомий ідеальний рецепт успіху: індивідуальний підхід + бездоганний вигляд товару + його відмінна якість + розумна ціна = 100% задоволених клієнтів.

Варто почати з того, що ми — не просто професіонали своєї справи. Ми повністю занурюємось у нашу роботу й індивідуально підходимо до кожного замовлення, яке виконуємо на всі 100%.

За 6 років нашої роботи нам довелося співпрацювати з великою кількістю клієнтів, які підштовхнули нас до висновку: нікому не потрібні обіцянки та пусті слова — потрібен результат.

Ми чудово розуміємо, що, як ресторатор чи готельєр, Ви хочете створити єдиний стиль Вашого закладу, який би відображався у всьому. Проте, не завжди є вільний час для підбору потрібних матеріалів, кольорів, візерунків та створення загальної стилістики текстильного оформлення.

Саме тому ми пропонуємо комплексне вирішення цієї проблеми: здійснюємо виїзд до Вас на об’єкт, беремо на себе всі організаційні питання, продумуємо оформлення до найменших дрібниць та створюємо унікальне оздоблення для Вашого закладу.

Власникам ресторанів ми пропонуємо розробку індивідуального дизайну та пошиття штор (зокрема з негорючих тканин), чохлів, уніформи, столової білизни тощо.

Для власників готелів маємо:

великий вибір постільної білизни з різних матеріалів (сатин — стандарт та vip, бязь та голд бязь);

подушки з різними видами наповнювачів (холлофайбер, екопух);

бавовняні непромокаючі наматрацники;

ковдри із вдосконаленого пластового силіконізованого волокна, що ідеально облягають тіло;

індивідуальне пошиття халатів, покривал, рушників.

Окрім цього, ми надаємо послугу брендування — нанесення Вашого логотипу на всіх види текстильних виробів.

Наявність власного виробництва дозволяє корегувати розміри та дизайн виробів за Вашим бажанням. Завдяки ретельному контролю якості всі вироби прослужать Вам багато років, зберігаючи при цьому свій бездоганний початковий вигляд.

Ми, як ніхто, розуміємо, що потрібно Вашій цільовій аудиторії та готові втілювати Ваші побажання в реальність. Щоденно ми вдосконалюємось, щоб смачний обід у Вашому ресторані чи нічний сон у готелі викликали у відвідувачів бажання повертатись у Ваш заклад знову і знову.

Комплексний підхід, пунктуальність та увага до кожної деталі — ось що ми пропонуємо кожному нашому клієнту. Тому, не вагайтесь у виборі надійного постачальника текстилю, звертайтесь у студію інтер’єру «Provence». Ми готові творити для Вас справжні дива, лише покличте.