Шпоновані двері

Фабрика «Terminus» постійно підтримує високий рівень технології виробництва продукції, застосовуючи високоякісне німецьке, італійське устаткування, а також екологічно чистий матеріал провідних світових виробників. Міжкімнатні шпоновані двері фабрики «Terminus» мають багато переваг: двері виконані у сучасних тенденціях моди, в широкій палітрі кольорів за широким ціновим діапазоном. Тафлі виготовляються з високоякісного МДФ та облицьовуються натуральним шпоном. Щоб уникнути деформації при перепадах вологості на деталі міжкімнатних дверей обов’язково наклеюється МДФ товщиною 2,5 мм, а далі проводиться фанерування шпоном. Шпоновані двері стійкі до пошкоджень.

 

Двері з поліпропіленовим покриттям

Пропонуємо широкий вибір дверей марки «Terminus» з поліпропіленовим покриттям. Поліпропілен — це високоякісна плівка, яка не містить екологічно небезпечних речовин і має ряд переваг у порівнянні з іншими видами плівок. Вона ідеально передає теплу структуру деревини не лише візуально, а й на дотик. Плівка стійка до механічних пошкоджень. Обираючи дверні полотна «Terminus» Ви не лише наповните Вашу оселю атмосферою тепла та затишку, а ще й підкреслите особливість та неповторність Вашого смаку та стилю.

Двері з покриттям NanoFlex

NanoFlex — це екологічно чистий багатошаровий декоративний ламінат, новий високоякісний еластичний матеріал виробництва фірми «Toppan» (Японія). Покриття складається з двох шарів спеціального паперу високої щільності з нанесенням малюку, що імітує натуральну деревину, та полімеру (середнього шару). Ці матеріали є безпечними для здоров’я людини і навколишнього середовища. Вміст силікону в лаку і наявність полімеру між шарами забезпечують вологостійкість дверей.