Вхідні двері

Надійні та елегантні вхідні двері»Villaggio Fort» захистять будь-яке приміщення від «непроханих гостей». Двері виготовляються з короба із гнутого металевого профілю. Цілісність листа металу при виготовленні профілю не порушується, що забезпечує підвищену міцність конструкції. Полотно дверей — це сталевий лист. Всередині підсилений сталевий каркас з вертикальними ребрами жорсткості. Дверний короб та полотно утеплені мінеральною ватою. Двері укомплектовані антизрізами на петлях, зламостійким замком та додатковим замком, який забезпечує замикання дверей з внутрішньої сторони без можливості відкриття ззовні.

Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Сучасним модним дизайнерським рішенням для таких напрямків в інтер’єрі як хай-тек, модерн або мінімалізм є двері прихованого монтажу, двері «невидимки». Це прості, але водночас дуже стильні та елегантні двері, які будуть доречні в просторих, лаконічних, наповнених повітрям і світлом приміщеннях. Приховані петлі дозволяють відкривати двері на 180 °. Ці двері забезпечують високий рівень звуко- і теплоізоляції. Встановлювати двері з прихованим коробом краще з професіоналами. Як правило, прихований короб ставиться вже зібраним. Його елементи з’єднані спеціальними розпірками, що виключають будь-які деформації. Видалення розпірок виконується після закріплення рами безпосередньо в стіні.

Міжкімнатні двері

В серії «Villaggio porte» представлені фарбовані та шпоновані двері з плоскими та фігурними лиштвами, об’ємними фільонками та декоративним кольоровим і матовим гартованим склом. Всі двері укомплектовані ущільнювачем та безшумним замком.